Бесплатная доставка от 600 грн

Твоя опора

Збір коштів разом с благодійним фондом "Твоя опора" "Covid-19: об'єднатися або вижити"

 

Настав непростий час, коли ми можемо об'єднатись та допомогти один одному.  

Ми також вирішили не бути в стороні та в міру своїх можливостей зробити хоча б щось, аби покращити умови роботи наших лікарів, які досі не захищені. Тож, найближчим часом ми будемо шити не трусики, а маски. В нас є лише виробництво та матеріал для пошиву багаторазових масок - тому ми можемо бути корисними для вас, а ви можете бути корисними для інших.

Благодійний фонд "Твоя опора" збирає кошти для допомоги лікарням  http://tvoya-opora.org/blog/571-covid-19 ( список потреб та лікарень, які потребують допомоги є на сайті фонду).Всі кошти від продажу наших масок ми переведемо на рахунок фонду та зробимо маленький внесок і поміч аби наші лікарі та пацієнти мали умови для роботи/перебування сьогодні.

З першого пошиву масок (1032 шт, ціна маски 30 грн) ми разом з Вами зібрали та переказали в Фонд 30 960 грн.
На разі ми дошили ще 1260 масок. Для Вас символічна ціна за маску 40 грн.( 20 грн з кожної передамо в фонд "Твоя опора") -  мета зібрати 25 000 грн.
Ви таком можете допомогти роботі фонду та зробити переказ на його рахунок. Всю інформацію Ви також можете знайти на сайті організації.

Всі маски, які ми пропонуємо - бавовняні, багаторазового використання, придатні для прання та прасування. Замовити її Ви можете на нашому сайті. 

Не обов'язково замовляти трусики за каталогу - Ви можете замовити лише маски, які ми також доставимо Вам, зручним для Вас способом.

Давайте робити добрі справи разом!:)

 

 

 

Напишите нам